Rok 2013 na zdjęciach ślubnych

Rok 2013 był dla mnie pełen wrażeń, intensywnych emocji i niezapomnianych chwil. Jako fotograf ślubny miałem niebywałe szczęście, podobnie jak w ubiegłym roku, fotografować niesamowite pary, bardzo różne i ciekawe zarazem. Podróżowałem do całkiem nowych miejsc, w których nigdy wcześniej nie byłem, dzięki nowym wyzwaniom mogłem pogłębiać i doskonalić swój warsztat fotograficzny z każdą nową sesją ślubną. Mam nadzieję, że pary otrzymały ode mnie spójny i pełen emocji reportaż z tego najważniejszego jak dotąd dla nich dnia. Wiele mógłbym napisać o mijającym 2013 roku ale najlepiej jeśli zdjęcia obronią się same.

Wciąż trudno czasami mi uwierzyć w to jakie mam szczęście, bo praca fotografa jest dla mnie nie tylko pasją, ale daje mi też możliwość poznawania fantastycznych ludzi i odkrywania nowych, nieznanych dotąd miejsc. Ogromne podziękowania dla wszystkich tych, których miałem okazję spotkać, poznać, porozmawiać i uchwycić na zdjęciach w 2013 roku.

Bez Was nie byłoby nowych wyzwań i przygody, dzięki Wam ten błogi stan wciąż trwa, za to dziękuję :)

Jestem coraz bardziej przekonany, że fotografia jest uzależnieniem.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Related posts:

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*