Pozytywne wibracje na zdjęciach – Monika i Paweł – We dwoje – Sesja zaręczynowa

Tak to już jest gdy pod koniec roku jest końcówka sezonu ślubnego, zamykanie ostatnich spraw, projektów i zleceń. Niektóre rzeczy choć bym chciał muszą poczekać w kolejce. Niektóre zdjęcia muszą dojrzeć, poleżakować w komputerze zanim zostaną pokazane na blogu. Ja muszę się przyznać, że po skończonych zdjęciach już nie mogłem się doczekać pracowania nad tymi zdjęciami a co dopiero pokazania ich światu. Myślę, że tyle pozytywnej energii i tak mocnych uczuć między dwoma osobami dawno nie widziałem w tak krótkim czasie, który spędziłem z Moniką i Pawłem.

Zostałem bardzo szybko napromieniowany i skutki są do dziś, po paru dniach dostałem drugą dawkę w postaci fotografowania ich dnia ślubu i emocji towarzyszących tej uroczystości. Finałem i kolejną dawką był plener ślubny, gonitwa z czasem i uchwyceniem tego co było ulotne, mocne i prawdziwe. To wszystko tak szybko się wydarzyło i pozostawiło bardzo miłe i powracające wspomnienia.

Miłość jest tym, co się dzieje między dwojgiem kochających się ludzi.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*