Podsumowanie roku 2012 na zdjęciach ślubnych

Miniony rok był niesamowity dla mnie i nie mam lepszego słowa aby go określić. Postawiłem sobie wiele celów do zdobycia i niektóre zostały już skreślone z listy a niektóre dopiero się spełniają. Zawsze chciałem opowiadać osobistą historię ślubu i dzielić się tymi momentami z ludźmi, nauczyłem się lepiej postrzegać to co się dzieje wokół mnie i ambitniej podchodzić do wykonania zdjęć. Doceniać te malutkie detale i utwierdzać się w przekonaniu, że to co robię ma sens tu i teraz. Poniżej zebrałem kilka zdjęć z minionego roku, bardziej losowo wybranych i na pewno nie najlepszych z całego dnia ale bardziej i z jakiegoś powodu dla mnie ważnych.

Coś mi mówi że rok 2013 będzie bardzo ekscytujący, dowodem tego są następne wspaniałe pary w moim kalendarzu i projekty nad którymi będę pracował. Wszystkim Parom które mi zaufały i miałem przyjemność poznać i fotografować ich dzień Dziękuję najmocniej jak tylko potrafię !:-)

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Related posts:

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*